Co roku zajęcia rozpoczynają się z początkiem września, i trwają do końca roku szkolnego, a w przypadku maturzystów do egzaminów wstępnych (te terminy nie pokrywają się). Kandydaci na studia mają zajęcia w soboty, spotkanie trwa cztery godziny zegarowe i organizowane jest w grupach pięcio- sześcio osobowych.

Pracownia SZRAF
Pracownia SZRAF

Zajęcia dla pozostałych grup wiekowych odbywają się w piątek i poniedziałek po południu, i w zależności od przedziału wiekowego trwają dwie lub trzy godziny. Szkoła rysunku oferuje pracownie w pełni wyposażoną. Na miejscu do dyspozycji są przybory i narzędzia niezbędne do wykonywania prac rysunkowych, malarskich czy projektowych.

Ważne dla nas jest, aby każdy uczestnik miał dostęp do takich samych jakościowo materiałów plastycznych. To niezbędne, ponieważ zła jakość farb, pędzli czy nawet papieru wpływa ostatecznie na jakość prac, a to zniechęca przyszłych artystów do dalszej twórczości. Pracujemy w małych grupach, ponieważ nastawieni jesteśmy na jakość i komfort nauczania, zależy nam także na dobrej atmosferze.  

 

Pracownia SZRAF

Zdjęcia z naszej Pracowni